Liceum Infotech

Szkoły INFOTECH w czołówce najlepiej wdrażających edukację zdalną szkół w regionie!

Chwalimy się bo według Podlaskiego Kuratorium Oświaty mamy czym!

We czwartek 25.03.21 na regionalnej naradzie dyrektorów podlaskich szkół Katarzyna Kaczyńska dyrektor Szkół Infotech, na zaproszenie Podlaskiego Kuratorium zaprezentowała dobre praktyki efektywnej realizacji edukacji zdalnej.

Nasza szkoła jako jedna z trzech w regionie, obok I LO w Białymstoku, miała okazję pochwalić się wdrażanymi rozwiązaniami. Mamy nadzieję, że to co staramy się robić w Infotech będzie inspirować innych. Zgodnie z zasadą im więcej dasz tym więcej masz chętnie dzielimy się rozwiązaniami, które się sprawdzają, działają, służą młodzieży! To nie są czasy konkurencji i wyścigów ale wzajemnego wspierania się w tym co działa – podsumowała Nasza Pani Dyrektor.

Webp-net-resizeimage.jpg

Dodaj komentarz