Liceum Infotech

Czy jest miejsce, gdzie uczeń i nauczyciel równie intensywnie się uczą?
Oczywiście! To Forum Edukacyjne, w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć.

Wydarzenie miało na celu nie tylko wymianę wiedzy, ale także zainspirowanie do kreowania nowych przestrzeni wspólnego uczenia się. Forum skupiało się na dwóch głównych filarach: współpracy ucznia z nauczycielem i wzajemnej motywacji do działania. W programie znalazło się wiele debat, warsztatów oraz spotkań z ekspertami.

Poruszone zostały ważne tematy, m.in.:

➡️ Jak tworzyć przestrzeń do wspólnego uczenia się?

➡️ Jak wychowywać młodych ludzi, aby czuli pozytywny wiatr w swoich skrzydłach?

➡️ Jak nauczyciele uczą (lub nie uczą)? 

Forum Edukacyjne to nie tylko miejsce wymiany wiedzy i doświadczeń, ale przede wszystkim okazja do zrozumienia, jak ważne jest kreowanie przestrzeni dla wspólnego uczenia się. To przypomnienie, że uczeń i nauczyciel, działając ramię w ramię, stanowią siłę edukacji.

Niech Forum Edukacyjne zainspiruje wszystkich do tworzenia nowoczesnej i efektywnej edukacji, bazując na współpracy, wzajemnym wsparciu i dążeniu do doskonałości.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmów, które uczniowie Liceum INFOTECH zrealizowali pod opieką Elwiry Małyszko.