Liceum Infotech

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Białymstoku w dniu 28.11.2023 r. przeprowadził w Liceum Ogólnokształcącym i Technikum Programistycznym INFOTECH spotkania informacyjne pt. „Lekcje z Funduszami Europejskimi”.

Podczas spotkania ze specjalistami ds. Funduszy Europejskich uczniowie dowiedzieli się m.in. o zakresie wsparcia, jakie oferują fundusze unijne, w jaki sposób funkcjonuje Unia, możliwościach podniesienia kwalifikacji zawodowych, a także o różnych inicjatywach skierowanych do młodzieży w ramach Unii Europejskiej.

Zajęcia były prowadzone w sposób ciekawy i aktywizujący, kończyły się ćwiczeniem w grupach.

Niespodzianką były upominki dla wszystkich uczniów w klasie oraz nagrody dla grupy uzyskującej najwięcej punktów.

Dziękujemy Pani Katarzynie Janewicz za zorganizowanie tych zajęć.