Liceum Infotech

Z ogromną radością informujemy, że film „MIKRODOBRO”, zrealizowany w ramach warsztatów animacji z Panią Julią Orlik-Buratyńską podczas 17. MFFK ŻUBROFFKA zdobył główną nagrodę w kategorii młodzieżowej ze wsparciem profesjonalnych twórców w XI Ogólnopolskim Przeglądzie Filmów Animowanych Tworzonych przez Dzieci OKO KALEJDOSKOPU.

Warsztaty te zapewniły naszej młodzieży wyjątkową okazję do rozwoju umiejętności animacyjnych oraz refleksji nad codziennymi, lecz znaczącymi gestami.

Nasi zdolni uczniowie na podstawie własnych doświadczeń i wspomnień stworzyli niesamowite filmowe historie, które ukazują, jak drobne akty dobroci mogą mieć długotrwały wpływ na nasze życie i relacje z innymi.

Pragniemy wyrazić szczere podziękowania dla Pani Elwiry Małyszko za organizację, Pani Julii Orlik-Buratyńskiej za poprowadzenie warsztatów, a także Białostockiemu Ośrodkowi Kultury oraz DKF „GAG” za współpracę w realizacji warsztatów.

Jesteśmy przekonani, że umiejętności i przemyślenia wyniesione z tych warsztatów pozostaną z uczestnikami na długo, inspirując ich do tworzenia i pielęgnowania wartościowych relacji w ich przyszłym życiu zawodowym i osobistym.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i kreatywność.

Zapraszamy do obejrzenia animacji.