Liceum Infotech

Ogłaszamy przerwę na czytanie 📒
 
A teraz przyznawać się! Kiedy ostatnio czytaliście książkę? 😉
 
W wirze cyfrowego życia czasami zapominamy o prostych przyjemnościach, jakie daje nam zanurzenie się w dobrej książce. Dlatego wprowadziliśmy „Przerwę na Czytanie” – chwilę wytchnienia od ekranów, poświęconą wyłącznie lekturze.
 
Nasi uczniowie z radością przyjęli tę możliwość, znajdując ukojenia i odpoczywając od cyfrowego świata.
 
Doświadczenie to było dla wielu przemyśleniem, podkreślając ważność i przyjemność czytania w naszym szybkim, zdominowanym przez ekrany życiu.
 
Zachęcamy wszystkich do regularnego oddawania się tej formie relaksu. Chwycie książkę, znajdźcie przytulne miejsce i pozwólcie się przenieść do innego świata. Pamiętajcie, że każda przewrócona strona to krok w większy wszechświat wiedzy i wyobraźni.
 
Sprawmy, aby czytanie stało się nawykiem, a nie tylko przerwą! 🌟📖
 
Dziękujemy naszej kochanej nauczycielce języka polskiego, Pani Kasi Polak za organizację wydarzenia ❤️