Liceum Infotech

Z przyjemnością informujemy, że Liceum INFOTECH w Białymstoku wciąż prowadzi otwarty proces rekrutacji uczniów do klas o specjalnościach: Media Cyfrowe i IT. Do wyboru jest jeszcze kilka wolnych miejsc, które czekają na zdolnych i ambitnych kandydatów!


Zostało nam 15% wolnych miejsc, a próg wstępny jest niezmienny od początku rekrutacji. Zależy nam na jakości nauczania oraz ambitnych uczniach , którzy skorzystają z ogromnej szansy, jaką otrzymają od nas, na rozwój swojej kariery zawodowej.


Test wstępny odbędzie się 17 czerwca. Można do niego podejść po raz pierwszy lub kolejny, jeżeli poprzedni nie poszedł Ci za dobrze. 

Upór i determinacja to cechy, które są u nas mile widziane, a wiemy, z doświadczenia, że jak komuś zależy to się przyłoży i spróbuje ponownie 🙂 


Pamiętajcie, że Liceum INFOTECH to miejsce, w którym dbamy o najwyższy poziom nauczania, korzystając z nowoczesnych metod dydaktycznych i skupiając się na praktycznej stronie edukacji. Naszym celem jest przygotowanie uczniów do stawienia czoła wyzwaniom przyszłości w dynamicznie rozwijającym się świecie technologii.

 

Zapraszamy do zgłoszeń zarówno młodzież pasjonującą się twórczością cyfrową, jak i tych, którzy chcą zdobyć umiejętności z zakresu IT, niezbędne na dzisiejszym rynku pracy. Uczniowie INFOTECH mają okazję rozwijać swoje pasje, jednocześnie zdobywając wiedzę i doświadczenie, które pozwolą im osiągnąć sukces w wybranej specjalności dzięki współpracy z pracodawcami i autorskimi przedmiotami specjalizacyjnymi.

 

Jeśli interesują Cię nauki humanistyczne i pragniesz rozwijać swoją kreatywność
– specjalność Media Cyfrowe będą właśnie dla Ciebie!

Świat matematyki i zagadek logicznych nie mają przed Tobą tajemnic?
Dołącz do naszej specjalności IT i odkryj fascynujący świat nowych technologii!

Kolejny termin testu rekrutacyjnego zbliża się wielkimi krokami, wkrótce poinformujemy o dacie następnego spotkania. Jest to idealna okazja, by wypełnić formularz zgłoszeniowy, pokazać swoje umiejętności i zasilić szereg naszych utalentowanych uczniów. Zachęcamy do składania aplikacji i dołączenia do naszej kreatywnej społeczności!


Nie przegap tej szansy, dołącz do społeczności INFOTECH! 👉 https://rekrutacja.infotech.edu.pl/