Liceum Infotech

Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku oraz Liceum Ogólnokształcące INFOTECH w Białymstoku będą współpracować i dbać o edukację prawniczą uczniów.
Dzisiaj, 3 lipca 2020 r. dziekan Wydziału Prawa dr. hab. Mariusz Popławski, prof. UwB i dyrektor szkoły Katarzyna Kaczyńska podpisali porozumienie o współpracy!
Liceum Ogólnokształcące INFOTECH oferuje cztery specjalizacje:

  • prawo,
  • medycynę,
  • biznes,
  • media cyfrowe.


O wyborze specjalizacji uczniowie decydują w drugiej klasie. W pierwszym roku doradcy zawodowi i specjaliści od budowania kariery pomogą w wyborze kierunku.
Specjalizacja prawnicza dedykowana jest osobom, które wiążą swoją przyszłość z prawem, administracją, zagadnieniami ochrony własności intelektualnej, także w nowych mediach. Uczniowie będą mieli okazję do nauki podstaw prawoznawstwa, języka angielskiego w ujęciu prawnym (tzw. Legal English) oraz do zapoznania się z programami prawniczymi, z których korzystają prawnicy np. Lex. Rozwijane będą także umiejętności komunikacji społecznej niezbędne w zawodach prawniczych.

Dodaj komentarz