Liceum Infotech

Za nami wyjazd integracyjny na Zieloną Szkołę, którym rozpoczęliśmy rok szkolny. Ciekawe i pełne przygód 3 dni spędziliśmy w ośrodku Chris w Serwach.

Czas na wyjeździe spędziliśmy bardzo aktywnie i pod czujnym okiem naszych nauczycieli oraz opiekunów. Dzięki zapewnionym atrakcjom na terenie ośrodka nie mieliśmy czasu na nudę i każdy mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie. Mieliśmy okazję skorzystać z takich atrakcji jak park linowy, canoe, wycieczki rowerowe czy ognisko. Mogliśmy również poznać nowe sporty lub gry, np. siatkówka balonem napełnionym wodą, która była nie lada wyzwaniem. Było przy tym dużo śmiechu! Każda z tych atrakcji przyniosła nam wiele wrażeń, a niektórzy mieli szansę uczestniczyć w nich po raz pierwszy.

Wyjazd integracyjny pozwolił nam poznać osoby ze starszych, z młodszych jak i z równoległych klas, dzięki czemu w czasie wolnym też się nie nudziliśmy. Wspólnie w domkach śpiewaliśmy, graliśmy w przeróżne gry, tworząc obozowy klimat. Czasu spędzonego tam razem nie da się zapomnieć!

Mimo przeszkód stojących nam na drodze takich jak spóźniony autokar czy nie najlepsza pogoda wszyscy bawiliśmy się świetnie i z ogromną chęcią pojechalibyśmy na taką wycieczkę jeszcze raz. Niestety wszystko, co dobre, szybko się kończy… see u next year

Dodaj komentarz