• Dołącz do nas

Dołącz do Społeczności INFOTECH i miej wpływ na edukację w szkołach średnich

Dlaczego warto uczyć w Szkołach INFOTECH?

Szukamy nauczycieli przedmiotów zawodowych i ogólnych, którzy staną się mentorami dla naszych uczniów.
Do tego aby efektywnie uczyć technologii potrzebna jest wiedza merytoryczna oraz pasja do dzielenia się wiedzą z innymi.

Szukamy praktykujących specjalistów.
Nie potrzebujesz uprawnień pedagogicznych do nauczania przedmiotów zawodowych w technikum. Jeśli jesteś doświadczonym programistą z udokumentowanym doświadczeniem (np. dyplom studiów informatycznych) lub potrafisz w inny sposób wykazać swoje doświadczenie to chętnie nawiążemy współpracę

Wystarczą 4h tygodniowo by zacząć.
Jeśli jesteś w stanie wygospodarować w tygodniu co najmniej 4h na poprowadzenie ciekawych lekcji to nie zwlekaj i wypełnij formularz kontaktowy. Możliwe jest oczywiście zaangażowanie w większym wymiarze czasu, możesz uczyć więcej klas tego samego przedmiotu lub uczyć również innych przedmiotów.

Dopasujemy plan lekcji do Twoich możliwości.
Możesz zadeklarować że jesteś dostępny w poniedziałek i wtorek od 8:00 do 10:00 i postaramy się dopasować plan lekcji tak abyś mógł prowadzić zajęcia właśnie w tych godzinach. Lekcje prowadzimy od godz. 8:00 do 16:00 i możesz wpasować swoją dostępności właśnie w tych godzinach.

Atrakcyjne warunki finansowe
Osobom które mają talenty dydaktyczne, wiedzę merytoryczną i z pasją potrafią tą wiedzę przekazać, płacimy stawki powyżej średniej rynkowej. Zależy nam na wysokiej jakości edukacji i efektywnym przekazywaniu naszym uczniom najnowszej wiedzy technologicznej.

Technikum Programistyczne
Pierwsze klastrowe Technikum Programistyczne, kształcące młodych mistrzów programowania. To szkoła, w której uczymy najnowszych technologii, frameworków i metod wytwarzania oprogramowania.

Liceum Ogólnokształcące
Liceum Ogólnokształcące oparte na dobrych relacjach i kreatywnym współdziałaniu. Uczymy w oparciu o elementy fińskiego modelu nauczania, efektywnie przygotowując do dalszej drogi edukacyjnej naszych absolwentów. Stawiamy na wszechstronny rozwój ucznia i kompetencje przydatne w późniejszym życiu zawodowym.

Szukasz wyjątkowego miejsca pracy? Dołącz do zespołu Infotech!
Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Was do aplikowania na stanowisko nauczyciela w naszych innowacyjnych Szkołach INFOTECH. Jesteśmy przekonani, że to właśnie Wasze umiejętności, doświadczenie i pasja do nauczania uczynią naszą szkołę jeszcze lepszą!
Infotech to miejsce, gdzie technologia i edukacja łączą się, tworząc unikalne środowisko uczenia się. Nasza misja to nie tylko przekazanie uczniom solidnych podstaw, ale także inspirowanie ich do ciągłego rozwoju i odkrywania nowych możliwości. Jesteśmy szkołą, która stawia na rozwój kompetencji przyszłości, a przede wszystkim kreatywności, umiejętności pracy zespołowej i zdolności adaptacji do zmieniającego się świata.

Pracując z nami, zyskacie:
  1. Innowacyjne środowisko pracy – dostęp do najnowocześniejszych technologii i narzędzi edukacyjnych, które wspierają proces nauczania.
  2. Profesjonalne wsparcie  – możliwość współpracy z zespołem ekspertów, którzy pomogą Wam się rozwijać i udoskonalać swoje metody nauczania.
  3. Elastyczność – szanujemy Waszą niezależność i dajemy możliwość dopasowania pracy do Waszych potrzeb i oczekiwań.
  4. Konkurencyjne wynagrodzenie – oferujemy atrakcyjne warunki finansowe, w tym premie za osiągnięcia i dodatkowe świadczenia.
  5. Szansa na rozwój – organizujemy regularne szkolenia, warsztaty i konferencje, dzięki którym będziecie na bieżąco z najnowszymi trendami w edukacji.

Jeśli jesteście otwarci na wyzwania, chcecie zdobyć nowe doświadczenia i nie boicie się podejmować inicjatywy, to właśnie Was szukamy! Aplikujcie teraz i dołączcie do zespołu Infotech, wspólnie będziemy tworzyć przyszłość edukacji.

Aby zgłosić swoją aplikację, wystarczy wysłać swoje CV z krótkim opisem swojej sylwetki na adres:

praca@infotech.edu.pl

Mamy nadzieję, że niedługo przywitamy Was w naszym zespole! Jeśli macie pytania, śmiało do nas piszcie 🙂
Do zobaczenia w INFOTECH.

Aplikuj do pracy w szkole