Liceum Infotech

Nasz zespół pomocy psychologiczno-pedagogicznej jest dla ciebie.

Potrzebujesz z kimś porozmawiać? Sytuacja Cię przerasta? Nie jesteś sam/a.

Nasze panie psycholożki i pedagożki są dla Ciebie!

Numer interwencyjny tel. 797 982 529

Godziny pracy zespołu pedagogiczno-psychologicznego

Urszula Kisielewska  pedagog, koordynator zespołu PPP

urszula.kisielewska@infotech.edu.pl

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

12:00 – 16:00

08:00 – 14:30

08:00 – 12:00

12:00 – 16:00

 

Marta Daniluk  pedagog

marta.daniluk@infotech.edu.pl

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

08:00 – 13:10

08:00 – 16:30

08:00 – 16:00

08:00 – 14:40

08:00 – 14:40

 

Monika Harasim – pedagog specjalny

monika.harasim@infotech.edu.pl

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

08:00 – 13:00

08:00 – 14:00

08:00 – 16:00

08:00 – 14:00

08:00 – 13:00

 

 

 Martyna Czekiel  pedagog

martyna.czekiel@infotech.edu.pl

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

08:00 – 16:00

08:00 – 12:45

08:00 – 12:45

10.00-15:30

15:30-16:30 TUS

08:00 – 16:00

 

Sylwia Wincewicz – psycholog

sylwia.wincewicz@infotech.edu.pl

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

08:30 – 14:00

08:30 – 14:00

 

Piotr Jarmuszewski  psycholog, terapeuta

piotr.jarmuszewski@infotech.edu.pl

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

12.30 – 14.30

(od połowy września)

Numer telefonu interwencyjnego:

tel. 797 982 529

Telefon jest czynny codziennie, od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-16:00. Jeśli zajdzie taka potrzeba, prosimy dzwonić, a osoba pełniąca dyżur niezwłocznie udzieli Państwu pomocy.