Liceum Infotech

Administracja

emilia_truszkowska-2

Emilia Truszkowska
Kierownik administracji

emilia.truszkowska@infotech.edu.pl

DSCF0274

Karolina Zacny
Koordynator ds. uczniów

karolina.zacny@infotech.edu.pl

agnieszka_kazberuk_v4

Agnieszka Kazberuk
Specjalista ds. administracji

agnieszka.kazberuk@infotech.edu.pl

Dział IT/Marketing

Kamil Popko
Kierownik IT/Marketingu

kamil.popko@infotech.edu.pl

brak_zdjecia

Michał Dziekoński
Specjalista ds. IT

michal.dziekonski@infotech.edu.pl

Ania_Alimowska-e1692619973814

Ania Alimowska
Specjalista ds. marketingu

ania.alimowska@infotech.edu.pl

brak_zdjecia

Magdalena Domań
Pomoc ds. marketingu

magdalena.doman@infotech.edu.pl

Rekrutacja

fot-marta-daniluk

Marta Daniluk
Koordynator ds. rekrutacji

marta.daniluk@infotech.edu.pl

DSCF0079

Elżbieta Półkośnik
Koordynator ds. rekrutacji

elzbieta.polkosnik@infotech.edu.pl

Księgowość

IMGP0612

Emilia Bielakowicz
Główna księgowa

emilia.bielakowicz@infotech.edu.pl

brak_zdjecia

Anna Oniśko
Księgowa

anna.onisko@infotech.edu.pl

brak_zdjecia

Magda Różańska
Kadrowa

magda.rozanska@infotech.edu.pl

Projekty

Iwona Sawicka
Koordynator ds. fundraisingu

iwona.sawicka@infotech.edu.pl

Marta Cichosz
Koordynator ds. projektów międzynarodowych

marta.cichosz@infotech.edu.pl

Nie zwlekaj i aplikuj do Liceum INFOTECH