Liceum Infotech

Administracja

emilia_truszkowska-2

Emilia Truszkowska
Kierownik administracji

emilia.truszkowska@infotech.edu.pl

DSCF0274

Karolina Zacny
Koordynator ds. uczniów

karolina.zacny@infotech.edu.pl

agnieszka_kazberuk_v4

Agnieszka Kazberuk
Specjalista ds. administracji

agnieszka.kazberuk@infotech.edu.pl

Dział IT/Marketing

Kamil Popko
Kierownik IT/Marketingu

kamil.popko@infotech.edu.pl

brak_zdjecia

Michał Dziekoński
Specjalista ds. IT

michal.dziekonski@infotech.edu.pl

brak_zdjecia

Klaudiusz Garbowski
Specjalista ds. IT i marketingu

klaudiusz.garbowski@infotech.edu.pl

brak_zdjecia

Magdalena Domań
Pomoc ds. marketingu

magdalena.doman@infotech.edu.pl

Rekrutacja

DSCF0274

Karolina Zacny

Rekrutacja

karolina.zacny@infotech.edu.pl

Księgowość

IMGP0612

Emilia Bielakowicz
Główna księgowa

emilia.bielakowicz@infotech.edu.pl

brak_zdjecia

Anna Oniśko
Księgowa

anna.onisko@infotech.edu.pl

brak_zdjecia

Magda Różańska
Kadrowa

magda.rozanska@infotech.edu.pl

Projekty

Iwona Sawicka
Kierownik działu

iwona.sawicka@infotech.edu.pl

Sylwia Korbut
Koordynator ds. pozyskiwania funduszy oraz szkoleń

sylwia.korbut@infotech.edu.pl

Tomasz Buczkowicz
Koordynator ds. rozwoju

tomasz.buczkowicz@infotech.edu.pl

Katarzyna Janewicz
Ekspert ds. pozyskiwania funduszy oraz koordynator ds. start-upów

katarzyna.janewicz@infotech.edu.pl

Nie zwlekaj i aplikuj do Liceum INFOTECH