Szanowni Państwo,

Z ogromną radością zapraszamy wszystkie rodziny na nasz wyjątkowy Rodzinny Piknik Technologiczny Szkół INFOTECH, który odbędzie się 10 lutego 2024 r. przy ul. Ciepłej 40. To niepowtarzalna okazja, by wspólnie spędzić czas w świecie nauki i technologii!

Oto atrakcjie, które przygotowaliśmy:

• Wielka gra Szkół INFOTECH – wykonuj zadania, zdobywaj pieczątki i odbieraj nagrody.
  • Robo-pies – poznaj naszego INFOTECH’owego przyjaciela
  • Wirtualna rzeczywistość na Oculus Quest 3 –  Od mocnych ciosów boksu do ekscytujących sportów zimowych – tu każdy znajdzie coś dla siebie!
  • Strzelnica Laserowa i Dart – sprawdźcie swoje umiejętności strzeleckie i celność w bezpiecznym i zabawnym środowisku.odpoczynku, ale i do zdobywania nowych umiejętności.
  • Escapebook i Escape Room Polonistyczny – zanurzcie się w świat zagadek i tajemnic, gdzie logiczne myślenie jest kluczem do sukcesu.
  • Strefa kreatywności – artystyczne warsztaty z neurografiki, string art i puzzle graficzne dla całej rodziny.
  • Prezentacje projektów IoT – odkryjcie fascynujący świat Internetu Rzeczy dzięki projektom naszych uczniów, w tym inteligentnym systemom domowym i ekologicznym rozwiązaniom.
  • Prezentacje uczniowskie – zobaczcie, jakie projekty tworzą nasi uczniowie, w tym gry komputerowe i animacje, będzie możliwość przetestowania ich.
  • Pracownia animacji – projekcja filmu zrealizowanego podczas warsztatów, a także wystawa prezentująca realizację filmu animowanego
  • INFOTECH po hiszpańsku – nauka języka hiszpańskiego w praktyce poprzez gry i zabawy, koło fortuny, a także tapas w rytmach hiszpańskiej muzyki
  • Pokój anglistów: Zadania z języka angielskiego, połączone z kreatywnymi aktywnościami jak British tea, lemonade and peanut butter stall oraz poetry table.
  • Pokój matematyków: Zadania i gry logiczne dla miłośników matematyki, oraz matematyczne fiszki przygotowujące do egzaminu 8-klasisty.
  • Strefa kompetencji – zagadki lateralne, cytaty motywacyjne, filmiki i testy
  • Pokaz robotyki: Prezentacje koła robotyki, w tym budowanie i testowanie robotów SUMO z LEGO Mindstorms
  • Rada Rozwoju Szkół INFOTECH – mini warsztaty skierowane do rodziców, a w tym: Mapa Marzeń, Portret dziecka, neurodydaktyka
  • Wystawa starych komputerów – podróż w czasie do ery komputerów z lat 80. i 90.
  • Pogotowie technologiczne – podpowiemy, doradzimy i postaramy się rozwiązać wszelkie problemy technologiczne.
  • Pamiątkowa sesja zdjęciowa – uwiecznijcie wspólne chwile w naszym stanowisku fotograficznym, wyposażonej w zabawne rekwizyty.

Dołączcie do nas, by odkryć świat nauki i technologii w rodzinnej atmosferze. Nie możemy się doczekać, by Was powitać!

Zapraszamy całe rodziny.
Wstęp wolny.