Liceum Infotech

W dniu dzisiejszym uczniowie Liceum i Technikum Ogólnokształcącego Infotech uczestniczą w inspirujących zajęciach prowadzonych przez p. Tomasza Trochimczuka z Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej. W ramach zajęć dowiedzieli się o możliwościach wygrania indeksu na studia, smartfona iPhone i innych nagród w ramach IV edycji ogólnopolskiego konkursu „Biznes za milion”.

Jest to ogólnopolski konkurs, w którym premiowana jest zdolność do kreatywnego myślenia uczniów polskich szkół średnich. Uczestnicy konkursu przesyłają na specjalnie przygotowanych formularzach projekty własnych pomysłów, które by zrealizowali, gdyby otrzymali środki finansowe w wysokości jednego miliona złotych. Najlepsi otrzymają indeksy na dowolnie wybrany kierunek studiów na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej. Ponadto zwycięzca otrzyma smartfona iPhone, a pozostali laureaci atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Projekty będą przyjmowane do 3 grudnia 2023 roku, finał i wręczenie indeksów oraz nagród odbędzie się na Wydziale Inżynierii Zarządzania 15 grudnia 2023 roku.

Komplet informacji znajduje się na stronie internetowej konkursu www.milion.pb.edu.pl