Liceum Infotech

Czas pełen zabawy, uśmiechów i rodzinnej atmosfery – tak możemy określić niedzielne wydarzenie, które wspólnie z Party4You przygotowaliśmy dla naszych pracowników ramach Dnia Dziecka. 😊

Dzień Dziecka to zawsze wyjątkowy czas. To dzień, w którym najważniejsze są dzieci, ich uśmiech oraz radość, dlatego stworzyliśmy przestrzeń, w której każde dziecko mogło poczuć się wyjątkowo, a rodzice cieszyć się niezapomnianym czasem spędzonym ze swoimi pociechami.

Zabawy, gry, kreatywne animacje i mnóstwo radości – to właśnie one sprawiły, że był to niezwykły czas! Wspólne twórcze działania, rozgrywki i wyzwania skierowane do wszystkich uczestników, niezależnie od wieku, sprawiły, że ten dzień upływał w rodzinnej atmosferze.

Wierzymy, że takie momenty wpływają na budowanie silnych relacji, zarówno w rodzinie, jak i w naszej społeczności INFOTECH. Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego dnia i chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom wydarzenia za przybycie i przyczynienie się do tego, że Dzień Dziecka w INFOTECH stał się niezapomnianym wydarzeniem.

Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie świętować ten niezwykły czas, bawić się i tworzyć wspomnienia, które na długo zostaną w naszych sercach. 💛