Liceum Infotech

Z dumą ogłaszamy, że Fundacja INFOTECH, prowadząca Szkoły INFOTECH – Technikum Programistyczne i Liceum Infotech, stała się częścią prestiżowej Rady EdTech Konfederacja Lewiatan

To naprawdę wyjątkowy moment dla naszej społeczności edukacyjnej, ponieważ otwiera nowe możliwości rozwoju i innowacji oraz pokazuje, że nasza misja, nie jest tylko hasłem marketingowym.

W ramach Rady ds. EdTech chcemy działać, chcemy uczyć, chcemy zmieniać świat!

Dlaczego to jest dla nas tak ważne?

✅ Dostęp do wiedzy i innowacji: przystąpienie do Rady EdTech umożliwia nam dostęp do najnowszych badań i trendów w dziedzinie edukacji technologicznej. Dzięki temu będziemy mogli jeszcze skuteczniej kształtować przyszłe pokolenia specjalistów, zapewniając im edukację na najwyższym światowym poziomie.

✅ Współpraca z liderami branży w całym kraju: jako część Rady, mamy szansę na współpracę z czołowymi ekspertami i instytucjami, co przyczyni się do dalszego rozwoju naszych programów nauczania oraz metod dydaktycznych, a co za tym idzie naszego wspólnego otoczenia.

✅ Wpływ na kształt edukacji w Polsce: INFOTECH ma teraz realny wpływ na kierunki rozwoju edukacji technologicznej w kraju. Możemy aktywnie uczestniczyć w tworzeniu standardów i rozwiązań, które będą miały znaczący wpływ na przyszłość edukacji w Polsce.

✅ Promocja Nowoczesnej Edukacji: nasze zaangażowanie w Radzie to również okazja do promowania idei nowoczesnej edukacji, której jesteśmy ambasadorami. Dzięki temu możemy jeszcze bardziej przyczynić się do rozwoju świadomości o znaczeniu technologii w edukacji.

Ta współpraca to nie tylko wyróżnienie, ale przede wszystkim ogromna odpowiedzialność i szansa na dalszy rozwój. Jesteśmy podekscytowani i gotowi do działania, aby wspólnie kształtować przyszłość edukacji technologicznej w Polsce.