Liceum Infotech

Czy szukasz sposobu, aby zaoszczędzić na podręcznikach szkolnych na nadchodzący rok szkolny? A może chcesz sprzedać książki, które już nie są Ci potrzebne? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!
 

Zapraszamy na nasz kiermasz podręczników szkolnych, który odbędzie się 5 września 2023 r. w budynku szkół INFOTECH (ul. Ciepła 40, Białystok).

To wyjątkowa okazja, aby kupić podręczniki i materiały edukacyjne w atrakcyjnych cenach lub To również doskonały sposób na sprzedaż książek, które już Ci nie służą. Przyjedź i przekonaj się, jakie skarby można znaleźć na naszym kiermaszu!

Czy warto? Zdecydowanie tak! Możesz nie tylko kupić podręczniki w atrakcyjnych cenach, ale też przekonać się, że recykling i ponowne wykorzystanie to świetny sposób na dbanie o naszą planetę, przy dodatkowej korzyści dla portfela.

Czekamy na Was! 🙂❤️📚