Liceum Infotech

9 lutego, maturzyści z naszego Technikum i Liceum mieli niezwykłą przyjemność świętować jeden z najważniejszych momentów w roku szkolnym – Bal Studniówkowy.

W przepięknych wnętrzach Restauracji Lipcowy Ogród, uczniowie, nauczyciele oraz rodzice wspólnie tworzyli niezapomniane chwile, które na zawsze zapiszą się w historii naszej szkoły.

Organizacja tak wspaniałego wydarzenia nie byłaby możliwa bez ogromnego zaangażowania i wsparcia wielu osób. Serdeczne podziękowania kierujemy do rodziców naszych drogich maturzystów – Pani Joannie Tarnogórskiej, Pani Edycie Grochowskiej, Pani Kamilii Niedźwieckiej oraz Pani Magdalenie Lussa i innym – których pomoc była nieoceniona na każdym etapie przygotowań.

Wyjątkowe podziękowania należą się również tym, którzy swoją pracą i pasją wnieśli magiczną atmosferę do tego wydarzenia:

  • DJ Wojtecki, czyli Wojciech Kulikowski, który zadbał o fantastyczną muzykę,
  • Natalii Siemieniako z Kwiaciarni w pudełku, za przepiękne dekoracje kwiatowe,
  • AniPasje Pierniki, za słodkie upominki,
  • AleParty Białystok, za stworzenie niezapomnianej ścianki do zdjęć,
  • Party Spinner Fotobudka 360 Białystok, za dodatkową dawkę rozrywki,
  • oraz Maciejowi Giedrojciowi Juraha za uwiecznienie tych wyjątkowych chwil na zdjęciach.

 

Szczególne wyrazy wdzięczności Pani Izabeli Cywińskiej, która z wielką pasją i zaangażowaniem przygotowała naszych maturzystów do poloneza. To dzięki jej pracy, polonez stał się nie tylko otwarciem balu, ale także symbolicznym momentem zwiastującym ostatnie sto dni do matury, zapowiadającym czas pełen wyzwań, ale i niezwykłych możliwości.

Gorące podziękowania dla wychowawców: Pana Marka Bagińskiego, Pani Zuzanny Rogało, Pani Katarzyny Polak oraz Pana Tomasza Damulewicza, których wsparcie i zaangażowanie miały kluczowe znaczenie w przygotowaniu uczniów do tego wydarzenia.

Serdeczne podziękowania Pani Dyrektor, Katarzynie Kaczyńskiej, za jej wsparcie, które były nieocenione w organizacji tego wyjątkowego wydarzenia.

Podziękowania należą się także naszym maturzystom, za ich ciężką pracę i zaangażowanie.

Bal Studniówkowy był nie tylko celebracją nadchodzących matur, ale przede wszystkim czasem pełnym radości, tańca i tworzenia niezapomnianych wspomnień.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tej wyjątkowej nocy. To był czas pełen uśmiechu, wdzięczności i wspólnej zabawy, który na długo pozostanie w naszych sercach.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tej wyjątkowej imprezy.