Z radością informujemy, że oficjalnie rozpoczęliśmy drugie półrocze.

Podczas apelu, wręczyliśmy stypendia oraz dyplomy uczniom wyróżniającym się średnią ocen, doskonałą frekwencją i osiągnięciami naukowymi.

Dodatkowo nagrodziliśmy zwycięzców II mistrzostw Szkół INFOTECH w strzelaniu oraz laureatów konkursu informatycznego BÓBR, którzy otrzymali dyplomy z wyróżnieniami.

Spotkanie całej społeczności szkolnej to zawsze wyjątkowy czas, który przypomina nam o wyjątkowości każdego z nas. Chcemy, abyście wiedzieli, jak bardzo jesteście cenieni i jak wielkie znaczenie mają Wasze osiągnięcia.

Zachęcamy wszystkich do dalszej ciężkiej pracy i przygotowania się na nowe wyzwania, które przed nami.

Jesteśmy przekonani, że kolejne miesiące przyniosą wiele powodów do dumy.

Pamiętajcie, że każdy z Was ma w sobie potencjał, by osiągać coraz to lepsze wyniki.

Czekamy na Wasze dalsze sukcesy!