Liceum Infotech

Dzisiaj mieliśmy przyjemność gościć Panią prawnik z Adwokatury w ramach akcji edukacyjnej #Adwokaturaprzeciwkoprzemocy, której celem jest przeciwdziałanie zjawisku przemocy, zarówno rówieśniczej, jak i dyskryminacji.

Organizatorem tej ważnej inicjatywy jest Naczelna Rada Adwokacka w Białymstoku oraz działające przy niej Komisje.

Uczestnicząc w spotkaniu, klasy: 2aL, 3aL i 4aL, mogły zgłębić swoją wiedzę i rozmawiać z ekspertem na temat kampanii „16 Dni Akcji Przeciwko Przemocy ze Względu na Płeć”. To wyjątkowa okazja by dowiedzieć się więcej o prawach i obowiązkach obywatelskich, roli adwokatury w systemie prawnym, a także by wymienić poglądy i rozwiać wrażliwości na trudne kwestie społeczne.

To inspirujące spotkanie pokazuje, że każdy z nas może być programistą zmiany i napisać lepszy program społeczny. Pamiętajcie o tym‼️

Dziękujemy Pani Katarzynie Janewicz za zorganizowanie tego niezwykle potrzebnego spotkania.