Liceum Infotech

Dołącz do naszego intensywnego kursu przygotowującego do egzaminu ósmoklasisty 2024 w INFOTECH!

Oferujemy 10% zniżki dla osób, które zdecydują się na jednorazową wpłatę całej kwoty.

W INFOTECH przygotowaliśmy intensywny kurs weekendowy, który pomoże Ci osiągnąć sukces na egzaminie ósmoklasisty! Oferujemy 36 godz. lekcyjnych zajęć z matematyki, języka polskiego oraz języka angielskiego. Dodatkowo oferta została wzbogacona o 4 godziny rozwoju kompetencji miękkich – całkowicie GRATIS!

Zdajemy sobie sprawę, jak istotne w dzisiejszym świecie są kompetencje miękkie, takie jak efektywne metody nauki i techniki radzenia sobie ze stresem, szczególnie w obliczu wyzwań, jakie stawia przed nami egzamin ósmoklasisty.

Co Nas Wyróżnia?

Doświadczeni Nauczyciele: Nasz zespół to pasjonaci edukacji, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach. Przekazują wiedzę w sposób zrozumiały i motywujący. Posiadają również wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów ósmoklasisty.

Skuteczna powtórka materiału: Zapewniamy gruntowną powtórkę kluczowych treści, dzięki czemu będziesz doskonale przygotowany/a do każdego aspektu egzaminu.

Innowacyjne metody pracy: Stosujemy nowoczesne techniki edukacyjne, które ułatwiają naukę i pomagają zrozumieć trudne koncepcje.

Kameralne grupy: Uczysz się w małej grupie, co zapewnia indywidualne podejście i możliwość szybkiego rozwoju.

Przyjazna atmosfera podczas zajęć: Nasze zajęcia odbywają się w atmosferze wspierającej naukę i kreatywność, co sprzyja lepszemu przyswajaniu wiedzy.

Dofinansowanie kursu ze środków Fundacji INFOTECH.

Uczestnicy kursu, którzy do końca stycznia br. zdecydują się kontynuować swoją edukację w szkole INFOTECH, zostaną zwolnieni z opłaty wpisowej w wysokości 800 zł!

Szczegóły kursu:
Planowany termin: marzec – maj 2024
Zajęcia: weekendowe (w soboty)
Program:
13 godz. matematyki
13 godz. języka polskiego
6 godz. języka angielskiego
4 godziny zajęć z kompetencji miękkich GRATIS

Cena: tylko 985 zł*
*cena rynkowa zredukowana dzięki dofinansowaniu ze środków Fundacji INFOTECH.

Miejsca są ograniczone, więc nie czekaj! Zarejestruj się już dziś, aby zabezpieczyć swoje miejsce na tym wyjątkowym kursie.

Dołącz do nas i odkryj swój pełen potencjał w INFOTECH!
INFOTECH – Edukacja dla Przyszłości!