Liceum Infotech

Inwestycja w Ludzi i Umiejętności! 

W INFOTECH wierzymy, że najlepsza inwestycja to inwestycja w ludzi. Dlatego też te ferie zimowe stały się dla nas okazją do rozwijania umiejętności i zdobywania nowej wiedzy. Oto co osiągnęliśmy w czasie tych warsztatów:

Budowanie współpracy zespołowej: Zaczęliśmy od wzmocnienia naszego zespołu. Różnorodność spotkała się z koncepcjami Belbina, inspiracjami od Kena Blancharda i słynnym „oknem” Lufta i Inghama. To metaforyczne spojrzenie na teamwork otworzyło przed nami nowe perspektywy współpracy!

AI w pracy administracyjnej: Następnie zanurzyliśmy się w fascynujący świat AI. To był prawdziwy game changer! Odkrywanie praktycznego zastosowania narzędzi AI okazało się być jak scenariusz filmu science fiction, który stał się naszą codziennością. Skuteczny prompting to teraz nasza nowa supermoc!

Tajemnice Excela: Na koniec nasz dział IT udowodnił, że każdy może stać się mistrzem Excela. Odkrywanie tabel przestawnych, zaawansowanych formuł i trików w Excelu było niczym odkrywanie nowych światów!

Chcemy podziękować wszystkim uczestnikom i prowadzącym za zaangażowanie i wspaniałą atmosferę. Wielkie brawa! Wykorzystaliśmy ferie zimowe najlepiej, jak tylko można – zdobywając nowe umiejętności w przyjaznej i wspierającej atmosferze.