Liceum Infotech

Kolejne warsztaty i kolejne niesamowite pastisze.

Uczniowie klasy 3LO #media cyfrowe mieli wyjątkową okazję doświadczyć magii fotografii pod okiem Pani Katarzyny Zabłockiej.

Z pasją i zaangażowaniem, zagłębiali tajniki fotografii, ucząc się, jak zamrażać chwile i opowiadać historie za pomocą obrazu. 

Te warsztaty to więcej niż tylko nauka o świetle i kompozycji. To praktyczne lekcje o tym, jak technologia i sztuka mogą iść w parze, tworząc coś wyjątkowego.

Dziękujemy Pani Katarzynie za inspirujące prowadzenie warsztatów, które pozwoliły naszym młodym talentom z INFOTECH odkryć, że ich umiejętności wykraczają daleko poza technologię, obejmując także sferę artystyczną. Wielkie brawa także dla Pani Iwony Jarockiej, która wcieliła się w rolę modelki, dodając warsztatom niezwykłego wymiaru! 👩‍🎓👨‍🎓