Dziś mieliśmy przyjemność gościć wyjątkowych pasjonatów technologii, niesamowicie energicznych gości z Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Białymstoku .

Był to dzień pełen radości, odkryć i wzajemnej inspiracji. Nasi mali przyjaciele mieli okazję z bliska zobaczyć, jak wygląda życie w naszej szkole.

Jedną z głównych atrakcji była prezentacja Robo Psa, który wzbudził ogromne zainteresowanie i zachwyt.

Dzieci mogły również przetestować okulary VR (Oculus Quest 3), co pozwoliło im na chwilę zanurzyć się w wirtualnym świecie.

Ponadto mieliśmy okazję podzielić się z naszymi gośćmi codziennymi momentami szkolnego życia, pokazując, że nauka i rozwój mogą iść w parze z zabawą i kreatywnością.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Pani Urszuli Kisielewskiej za zorganizowanie tej wizyty, a małym odkrywcom z SSP nr 4 za to, że nas odwiedzili i że swoją ciekawością i entuzjazmem sprawili, że ten dzień był tak wyjątkowy.

Nasza szkoła jest dla Wszystkich zawsze otwarta.