Liceum Infotech

Kolejna stolica Wysp Brytyjskich podbita przez uczniów INFOTECH pod czujnym okiem swoich nauczycieli!

Już na samym początku Dublin przywitał nas słoneczną pogodą, a potem… Było już tylko lepiej!

Harmonogram napięty, pełen atrakcji, plan zrealizowany w 100%, a mimo tego – ku ogólnemu zadowoleniu uczniów – czasu wolnego nie brakowało.

Odwiedziliśmy: National Gallery of Ireland, Chester Beatty Museum, Dublin Castle oraz Trinity College, gdzie daliśmy się porwać niesamowitej historii ukrytej na kartach Book of Kells. Nie sposób jest wymienić wszystkiego, śmiało natomiast można stwierdzić, że – dzięki przejażdżkom Hop-on-hop-off bus – doświadczyliśmy Dublina dogłębnie.

Urzekło nas to piękne miasto i zostanie w naszej pamięci na bardzo długo. Z pewnością warto tam wrócić jeszcze nie raz, nie tylko we wspomnieniach.

Byliśmy pod wrażeniem waszego zaangażowania we wszystkie gry terenowe. Dzielnie stawiliście czoła wszelkim trudnościom! Na pochwałę zasługuje również wasza postawa oraz samodyscyplina, umiejętność niezwykle rzadka w dzisiejszych czasach:)

Dziękujemy po prostu za to, że byliście, że mogliśmy się cieszyć Waszym towarzystwem. Zapewniliście nam niezapomniane chwile. Jakby to powiedzieli Dublińczycy : “That was savage!”