Liceum Infotech

We środę 22.11. klasy I TP i 1AL oraz reprezentacja klas 3 TP odwiedziły białostocki kampus UWB. Uczestniczyliśmy w wykładzie „Tajemnice ludzkiego mózgu”, który był wprowadzeniem do tematów efektywnego uczenia się, które realizować będziemy w ramach SOFTECH oraz uczestniczyliśmy w zajęciach ” Fizyka w grach komputerowych”.  Było ciekawie.:grin: Dziękuję uczniom za aktywny udział, ciekawe pytania i wysoką kulturę osobistą na kampusie i w drodze do szkoły:heart_hands:. Brawo WY ! Wyjścia z Wami to przyjemność. Dziękuję wszystkim nauczycielom @Marta Daniluk @Katarzyna Heller @Marek Bagiński i @Justyna Lubieniecka za opiekę i towarzyszenie oraz @Elżbieta Półkośnik za koordynację tego wyjścia z UWB :heart:…. i @Katarzyna Heller za filmową relację – poniżej :heart_eyes:

https://www.youtube.com/shorts/P26YMx6yN-I