Liceum Infotech

W naszej szkole nie tylko podkreślamy znaczenie kompetencji miękkich, ale także aktywnie je rozwijamy.

Umiejętność efektywnej autoprezentacji i utrzymania pewności siebie podczas wystąpień publicznych uznajemy za niekwestionowany atut.

Podczas warsztatów poprowadzonych przez Panią Paulinę Wolfram, nasi uczniowie otrzymali wyjątkową okazję, aby na własnej skórze przekonać się, jak wielką rolę odgrywa umiejętność prezentacji siebie.

W erze social mediów i dominacji komunikacji online zdolności te nabierają szczególnego znaczenia, otwierając przed młodymi ludźmi drzwi do nieograniczonych możliwości.

Publiczne wystąpienia to dla wielu wyzwanie, często źródło stresu i niechęci, spowodowane tremą, niepewnością, a czasem obawą przed odkryciem naszych słabości. Tymczasem, umiejętność przekonującej autoprezentacji jest kluczem do sukcesu w wielu dziedzinach życia.

To, w jaki sposób się prezentujemy, może mieć decydujący wpływ na naszą przyszłość.

Dlatego kładziemy duży nacisk na rozwijanie tych umiejętności, przekonani, że są one niezbędne bez względu na wybraną ścieżkę kariery.

Zachęcamy do rozwoju w tych obszarach, gdyż wierzymy, że inwestycja w rozwój kompetencji miękkich to inwestycja w lepszą przyszłość.