„To już jest koniec nie ma już nic, jesteśmy wolni możemy iść”

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Rodzice,

Nadszedł ten długo wyczekiwany dzień – koniec roku szkolnego dla wszystkich maturzystów!

Ale pamiętajcie, każde zakończenie to też nowy początek. Przed wami nowy rozdział, pełen niespodzianek i wyzwań. A zanim to, pozwólcie sobie na chwilę radości i świętowania waszych osiągnięć. Zasłużyliście na to!

Mamy tylko nadzieję, że niezależnie od drogi, którą wybierzecie, będziecie podążać za swoimi pasjami i wartościami.

Wszystkim maturzystom życzymy powodzenia w dalszej edukacji i w dorosłym życiu. Niech każdy dzień przynosi nowe możliwości do nauki i osobistego rozwoju!

I pamiętajcie, że zawsze będziecie członkami naszej Społeczności INFOTECH, więc jak tylko zajdzie taka potrzeba, możecie na nas liczyć!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji na naszym FB: Szkoły Infotech