Liceum Infotech

Czerwiec w Szkołach INFOTECH to zawsze emocjonujący czas, pełen napięcia i radości, kiedy po miesiącach ciężkiej pracy i nauki, możemy podsumować nasze osiągnięcia i zasłużenie cieszyć się zasłużonym odpoczynkiem.

Drodzy uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy administracyjni Szkół INFOTECH, jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy razem w ciągu tego roku szkolnego! Dziękujemy wszystkim za waszą ciężką pracę, zaangażowanie i ciekawość, które motywowały nas do ciągłego doskonalenia się i poszerzania horyzontów.

Jak co roku uczciliśmy kolejny rok pełen sukcesów, rozwoju i zaangażowania podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego. Dziękujemy wszystkim za obecność w celu wspólnego uczczenia sukcesów.

Wszystkim członkom społeczności INFOTECH serdecznie dziękujemy za trud, jaki został włożony w ten rok szkolny oraz z radością patrzymy w przyszłość, nie mogąc się już doczekać nowych wyzwań. A tymczasem naszym uczniom życzymy udanych wakacji i zasłużonego odpoczynku przed kolejnym rokiem szkolnym.

Już za Wami tęsknimy!
Zarząd i pracownicy Szkół INFOTECH