Liceum Infotech

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na Akademię Rodzica INFOTECH.

Tym razem skupimy się na dwóch niezwykle ważnych i często pomijanych tematach: depresji oraz zaburzeniach odżywiania.

To wyjątkowa okazja, by porozmawiać o tych trudnych kwestiach w otwartej i wspierającej atmosferze.

Podczas spotkania, Pani Urszula Kisielewska – pedagog i praktyk TSR, podzieli się swoją wiedzą na temat depresji. Przedstawi także praktyczne rady, jak rozpoznawać, rozumieć i wspierać bliskie nam osoby w trudnych chwilach. To bezcenna okazja, aby nauczyć się, jak być jeszcze lepszym wsparciem dla naszych najbliższych.

Dodatkowo, gościem specjalnym będzie Pani Magdalena Mickiewicz-Kulesza, specjalistka w dziedzinie psychodietetyki. Pani Magdalena rzuci światło na złożone relacje między emocjami a odżywianiem, podkreślając, jak ważne jest dbanie o zdrowie psychiczne równolegle do fizycznego.

Akademia Rodzica jest szansą na zdobycie cennych informacji, a także do otwartej dyskusji i wymiany doświadczeń. 

Gorąco wszystkich zapraszamy już 12 marca o godzinie 17:00 na ul. Ciepłą 40E, sala 104.

Spotkanie otwarte, bezpłatne.