Podczas wspólnego wyjazdu (6-8 września) nasi uczniowie mieli okazję doświadczyć niezapomnianych chwil pełnych przygód i emocji podczas Zielonej Szkoły 2023 „Adapciak” z INFOTECH!

Sceneria do tego niezwykłego wydarzenia to malowniczy Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy CHRIS w Serwach.
Za nami dni pełne atrakcji, w tym:

• pierwsze kroki w kajakarstwie i canoe  uczestnicy mogli nauczyć się podstaw tej wodnej dyscypliny, co dla wielu stało się początkiem nowej pasji,
  • wspinaczka po ściance  szansa na przełamanie własnych barier i sprawdzenie swojej odwagi oraz sprawności fizycznej,
  • park linowy  miejsce, gdzie każdy mógł spróbować swoich sił, pokonując różnorodne przeszkody. Wydarzenie to nie tylko dostarczyło uczniom dawkę adrenaliny, ale też nauczyło ich pracy zespołowej, samodzielności i przełamywania własnych ograniczeń.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i świetną zabawę oraz instruktorom za profesjonalne wsparcie. 🙂