Liceum Infotech

Z ogromną dumą informujemy, że nasi zdolni Nauczyciele, Pani Kamila Konopko i Pan doktor Piotr J. Malinowski, zostali laureatami II Kategorii „Lekcja z języka angielskiego zawodowego” w II edycji konkursu „Kształcimy Zawodowo”, organizowanego przez WSiP.

Ich projekt, zrealizowany w naszym Technikum Programistycznym INFOTECH, wyróżnił się innowacyjnym podejściem do edukacji, stosując metody aktywizujące i inkluzywne, które angażują uczniów w proces nauki przez działanie i przeżywanie.

Prezentacja, którą przygotowali, była oparta na rozdziale dotyczącym komputerów z podręcznika „Język angielski zawodowy. Technik informatyk. Technik programista”, oferując uczniom interaktywne ćwiczenia, takie jak escape room, anagramy czy zabawy z wykorzystaniem aplikacji Quizlet, aby ułatwić przyswajanie wiedzy.

Ogromne gratulacje!